E-mailsupport@vojenskemodely.diy
Domů /Domus Kits /Domus Kits 03894 Bolsa piedras kamínky keramické sáček
Domus Kits 03894 Bolsa piedras kamínky keramické sáček
Domus Kits 03894 Bolsa piedras kamínky keramické sáček
Domus Kits

Domus Kits 03894 Bolsa piedras kamínky keramické sáček

125,00 Kč

Sáček keramických kamínků Domus Kits 03894 Bolsa piedras na opravy a terén.


Skladem
- 1 +

Množstevní sleva

· Doprava zdarma od 1 000,00 Kč, jinak 200,00 Kč Vrácení do 30 dnů · support@vojenskemodely.diy
Zbývá pouze 7 ks na skladě.

Kategorie : Domus Kits

SKU : VOJ-DOM-664

Popis

Výrobce Domus Kits balí pod číslem 03894 Bolsa piedras náhradní keramické kameny. Slouží k dostavění, opravám a dotvoření terénu kolem hotových stavebnic. Odstínem navazují na zdivo domů Domus Kits.

Kdy sáček otevřít

Hodí se, když při stavbě pár kamenů praskne nebo jich na oblouku chybí. Stejně dobře poslouží na zídky, suť a cesty v diorámatu. Kameny lepte natěsno, spáru dotvoří stín.

Balení a skladování

V sáčku jsou sypané kameny bez třídění. Před lepením je roztřiďte podle velikosti. Zbytek nechte v suchu, keramika vlhkost nepotřebuje.

Často kladené otázky
Stačí sáček na celý dům?

Ne, je to doplněk na opravy a detaily. Na celou stavbu kupte celou stavebnici.

Jdou kameny řezat?

Drobné úpravy zvládne pilník na keramiku. Kameny předem navlhčete, méně práší.

Funkce
  • náhradní kameny ke stavebnicím Domus Kits

  • využití i na zídky a terén diorámat

  • odstín ladí se zdivem řady

  • Určení: opravy a terén modelů

  • Výrobce: Domus Kits

  • Materiál: pálená keramika

  • Obsah balení: sáček kamenů 03894 Bolsa piedras

  • Prodejce: Vojenské Modely

Související produkty
Zobrazit vše
Platba Přijímáme: Kreditní karta · PayPal
Doprava zdarma od 1 000,00 Kč

Objednávky nad 1 000,00 Kč odesíláme zdarma. Standardní doprava stojí 200,00 Kč.

Vrácení do 30 dnů

Zboží vracíte poštou. Vrátíme plnou částku.

Kód VOJENSKE20

VOJENSKE20 odečte 20 % v košíku.

Platba kartou a PayPal

Přijímáme karty a PayPal. Pokladna je zabezpečená.